Судинна хірургія: методика радіочастотної абляція (VNUS)

Судинна хірургія: методика радіочастотної абляція (VNUS)

Методика Радіочастотної абляція (VNUS)  – в даний час є найсучаснішим і найкращим методом метод лікування варикозного розширення вен нижніх кінцівок.

Радіочастотна абляція вен – це абсолютно безболісна процедура. Всі ризики при проведенні цієї медичної процедури зведені до нуля. Дана методика полягає в тепловій дії на стінки «пошкодженої» вени. Мірча дозволяє не видаляти вену з організму, а «закупорювати» її. Після деякого часу, патологічна вена розсмоктується природним шляхом.

Процедура проводиться амбулаторно, без госпіталізації. Процедуру проводить досвідчений серцево-судинний хірург, флеболог. Під місцевим знеболенням, під ультразвуковим контролем, через мікроскопічний прокол на гомілці, в вену вводиться радіочастотний катетер Closure FAST, який встановлюється в області співустя ураженої вени. Катетер нагріває вену, що призводить до її спайці. Необхідний вплив на венозну стінку при VNUS досягається за рахунок термічного ефекту: радіочастотний катетер на своєму кінці має робочу зону завдовжки 7 сантиметра, яка «заварює» вену за рахунок мікрохвильового впливу. Найважливішою перевагою Мірча, перед аналогічними малоінвазійними методами, є наявність автоматичного контролю за рахунок вбудованих в катетер датчиків, що визначають ефективність і повноцінність впливу на венозну стінку, що забезпечує точне і кероване вплив, і зводить до мінімуму, можливість лікарської помилки. Провівши кілька автоматичних циклів варикозна вена повністю заклеюється на всьому протязі. Хвора вена «вимикається» з системи кровообігу, а її навантаження беруть на себе довколишні здорові судини. Після чого на ногу надівається спеціальний компресійний панчіх і через 1-2 години пацієнт залишає клініку, після остаточного відновлення.

Переваги Мірча:

 • Сам спосіб відрізняється м’якістю і точністю, що забезпечує пацієнту під час маніпуляції повний комфорт і відсутність болю, навіть в порівнянні з лікуванням лазером.
 • Абсолютна радикальність. Варикозні вени йдуть назавжди.
 • Виконується сама маніпуляція за принципом зворотного зв’язку. Тобто апарат VNUS підбирає параметри впливу на стінку вени на основі безперервно моніторіруемих температурних даних. Потужність РЧ-хвиль налаштовується автоматично і не залежить від лікаря.
 • На хід операції не впливає діаметр пошкодженої вени.
 • Операція проводиться без будь-яких розрізів на шкірі.
 • Після проведення даної операції відсутні гематоми.
 • У наших операційних завжди строго дотримується контроль стерильності і виконуються всі правила асептики і антисептики.
 • Радіочастотний катетер Closure FAST і весь інструмент, що використовується під час операції є одноразовим, і не підлягає повторній стерилізації, що зводить нанівець, ймовірність інфікування ( гепатит В, гепатит С, сифіліс, ВІЛ ).
 • Відсутність рубців і шрамів дає найвищий косметичний ефект.
 • Кількість ускладнень, можливих після процедури Мірча, незрівнянно менше їх кількості як при хірургічному втручанні, так і при лазерної коагуляції (ЕВЛК).
 • Мірча можливо поєднувати з іншими методами лікування варикозу.

Процедура проводиться амбулаторно, а відразу ж після її закінчення пацієнт може повернутися до звичного способу життя. На наступний день пацієнт може приступати до трудової діяльності, в той час як при хірургічному втручанні реабілітаційний період може тривати до місяця.

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
НЕ соромтеся вносить свій внесок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *