Дієта для мозку

Дієта для мозку

Дієта для мозку Дієта для мозку🍴Дієта для мозку👀

Дієта для мозку😇Наш мозок – найскладніший інструмент з усіх, якими ми користуємося щодня. І для повноцінної роботи їй потрібне повноцінне харчування. Підбадьорювати його кави і шоколадками – не вихід. Вони, звичайно, допоможуть вирішити задачу в наступні 15 хвилин, але після цього ви відчуєте сонливість і апатію.

Дієта для мозку📍жирна риба

У лососевих і інший жирній рибі, наприклад, скумбрії або зубатці, міститься дуже багато поліненасичених жирних кислот. З них наш організм виробляє речовину – мієлін. Воно потрібне для того, щоб наш мозок швидко і надійно передавав інформацію від однієї клітини до іншої.

Дієта для мозку📍Чорниця і лохина

Для роботи мозку просто необхідні антиоксиданти, які звільняють наш мозок від шкідливих речовин, що ушкоджують міжклітинні мембрани. Антиоксиданти покращують пізнавальну функцію мозку, а також пам’ять. Чемпіонами за наявністю цих речовин визнані чорниця і лохина. Крім того в цих ягодах міститься велика кількість вітаміну С, а також B1 і В6, вітамін РР, калію, кальцію і магнію.

Дієта для мозку📍Грецькі горіхи

Ще одне джерело Омега-3 жирних кислот і білка. Горіхи підвищують рівень серотоніну, речовини, яке допомагає боротися з депресією. А ще в горіхах міститься лецитин, який покращує роботу мозку і активізує пам’ять. 5 молодих волоських горіхів – це добова норма, необхідна, щоб швидко думати.

Дієта для мозку📍какао

У бобах какао міститься антиоксидант флаванол. Він покращує кровообіг мозку і захищає його від окислювальних процесів, які призводять до хвороби Альцгеймера. Крім того, солодкий гарячий шоколад містить анандамід – речовина, що створює відчуття задоволення життям і допомагає виробляти дофамін, гормон, який відповідає за наше гарний настрій.

Дієта для мозку📍яблука

Вони зміцнять і оздоровлять судини головного мозку, підвищать їх еластичність і будуть перешкоджати закупорці. Отже, яблука знижують небезпеку крововиливів в мозок і інсультів.

Дієта для мозку📍сочевиця

Крім великої кількості складних вуглеводів, вона містить амінокислоти, необхідні для швидкого перебігу біохімічних процесів в клітинах мозку, що забезпечує ясність розуму і підвищує швидкість мислення.

Чекаємо вас в медичному центрі Л + за адресою м.Харків пр.Московський 278 – А4 (м. Індустріальна)
Запис за телефонами: 057-764-10-04, 066-157-45-71, 067-390-65-80 .

0 відповіді

Залишити коментар

Хочете приєднатися до обговорення?
НЕ соромтеся вносить свій внесок!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *